לקוחות ממליצים

ברוכים הבאים לספר האורחים של מון אירועים!


 

שם לקוח: אפי ועדנה וסטמן
סוג אירוע: ברית מילה
תאריך אירוע: 31.3.16
חוות הדעת:
אירוע מקסים, לכולם היה מעולה, כל האורחים מאוד אהבו את המקום והיה להם אירוע מעולה.האוכל היה מדהים, המנות הגיעו בזמן והכל היה יותר מבסדר. המנה של הסטייקים הייתה מדהימה, הבנתי שכל מה שהזמין אותה לא הצטער על כך. הייתה אווירה טובה ושמחה, כל השולחנות קיבלו שירות מדהים, מני פשוט נתן את הכל ועזר לנו בכל מה שצריך. בהחלט נמשיך לפרגן לכם ולהמליץ עליכם לכל מי שאנחנו מכירים


 

שם לקוח: אתי דורון
סוג אירוע: בר מצווה
תאריך אירוע: 31.3.16
חוות הדעת:

הבר מצווה הייתה מדהימה, היה אירוע באמת נפלא ושמח. האוכל היה מעולה, כל המנות היו מצויניות, כולל הקינוחים המדהימים. כל המנות יצאו בזמן אל האורחים וכולם היו מרוצים. מני היה אחלה איתנו, הוא עזר בכל מה שצריך וכך גם שאר הצוות. המלצרים היו תותחים, עבדו ממש מהר והגיעו אל כל השולחנות. לא יכל להיות אירוע יותר טוב מהאירוע שהיה לנו.


 

שם לקוח: חנה ורמי
סוג אירוע: שונות
תאריך אירוע: 30.3.16
חוות הדעת:

כולם אמרו שהאירוע היה ממש יפה, האוכל היה ממש טעים,לא חסר דבר, כל מה שנגמר הוסיפו מיד ותמיד דאגו שהשולחנות יהיו מלאים בכל טוב. היה דבר ממש קטן שהפריע לנו זה שבסוף הערב הגיע רב המלצרים ואמר שאנחנו צריכים לדאוג לטיפ והחל לדבר על עניין התשלום. זה קצת הפריע לי מכיוון ובמעמד הזה, כאשר האירוע עוד מתקיים וכל השמחה מסביב אני חושבת שאפשר היה לחכות עם זה. חוץ מזה באמת שהיה מדהים, היה אירוע מאוד שמח, האורחים מאוד נהנו ופירגנו על המקום.


 

שם לקוח: מור ושירי
סוג אירוע: ברית מילה
תאריך אירוע: 29.3.16
חוות הדעת:

האירוע שחגגנו היה אירוע מעולה, זה היה אירוע משפחתי עם אווירה טובה והכל היה מעולה באותו יום. האוכל היה אוכל מצוין, המנות כולן היו מנות טובות מאוד, האוכל הוגש טרי וחם וכל האורחים אכלו ונהנו. צוות המלצרים תרם רבות לאירוע בכך שהיה צוות נפלא ומקצועי. מני היה מאוד אדיב ועזר בכל מה שצריך.


 

שם לקוח: יגל תומר
סוג אירוע: שונות
תאריך אירוע: 28.3.16
חוות הדעת:

האירוע היה אירוע טוב מאוד, הכל היה מעולה, גם האוכל, גם השירות, בעיקר מני שהיה מדהים ומקצועי. האוכל היה מדהים, בעיקר המנות העיקריות של הבשר, גם הסטייק וגם הפרגית שהבנתי שהיו המנות הכי טובות. האורחים מאוד מפרגנים לנו על האירוע והם אומרים שהיה להם אירוע מאוד נחמד עם אווירה משפחתית וחמימה. אנחנו מאוד שמחים שעשינו אצלכם את האירוע וממליצים עליכם לכל מי שאנחנו מכירים.


 

שם לקוח: אילן ואתי אינדיב
סוג אירוע: בת מצווה
תאריך אירוע: 25.3.16
חוות הדעת:

היה אחלה אירוע, הכל היה באמת מעולה. כולם שמחו איתנו ונהנו, הייתה אווירה מאוד טובה ושמחה. כל האורחים מאוד מפרגנים, עד היום מתקשרים לפרגן ולומר לנו שהיה אירוע מעולה. כולם מפרגנים בעיקר על האוכל שאומרים שהיה חבל על הזמן, שהמנות כולן היו מנות טובות מאוד. מני היה מאוד מקצועי ונחמד, הוא באמת אחלה בחור שעוזר בכל מה שצריך ועושה הכל עם חיוך והבנה.


שם לקוח: ALD
סוג אירוע: ארוחה
תאריך אירוע: 24.3.16
חוות הדעת:

היה מעולה, כולנו נהנינו וקיבלנו שירות מעולה בארוחה. המלצרים היו איתנו וכל מה שרצינו קיבלנו בחיוך והתייחסו אלינו על הצד הטוב ביותר. כל העובדים מאוד נהנו והיה לכולם מאוד טעים. כמובן שכולם התלהבנו בעיקר ממנת הסטייקים שהייתה פשוט מנה מדהימה, הבשר היה איכותי מאוד. בטוחים שנחזור אליכם לאירועים נוספים.


 

שם לקוח: עדי ואלירן גולני
סוג אירוע: שונות
תאריך אירוע: 21.3.16
חוות הדעת:

הכל היה ממש טוב, אין לנו דבר רע לומר. האוכל, השירות, העיצוב והאוורה, באמת כולם היו על הצד הטוב ביותר. האורחים בעיקר אהבו את המנה העיקרית של הסטייקים והבנתי מכולם שהמנה הזו הייתה המנה הטובה ביותר. השירות מכל הצוות היה שירות טוב מאוד, הצוות מאוד שירותי ונחמד, המלצרים דאגו לכל השולחנות ועשו הכל עם חיוך. מני היה מדהים וצריך לומר לו תודה על הכל. אנחנו בטוחים שנחזור לחגוג אתכם אירועים נוספים.


 

שם לקוח: ליאת סמוחה
סוג אירוע: בריתה
תאריך אירוע: 20.3.16
חוות הדעת:

אירוע משפחתי ומצוין, כולם מאוד אהבו את המקום, את האוכל ואת השירות כמובן. ראיתי שבאמת כל השולחנות וכל האורחים מקבלים יחס טוב, כל המנות יצאו בזמן ולא היו עיכובים או בעיות אחרות. היה לנו אירוע נפלא ואני אישית מאוד נהנתי. אני רוצה להודות למני שתרם להכל ודאג שהכל יתנהל כמו שצריך.


 

שם לקוח: אתי ומנחם
סוג אירוע: ברית מילה
תאריך אירוע: 20.3.16
חוות הדעת:

אירוע יוצא מן הכלל, כל האורחים נהנו ועשו חיים, כולם אהבו את האוכל, שמעתי בעיקר שהסטייקים היו מדהימים, שהבשר היה מאוד איכותי וטרי. כל הצוות שלכם פשוט מדהים, הצוות היה מאוד מקצועי ושירותי, המלצרים דאגו לכל השולחנות ללא יוצא מן הכלל. שמעתי מהרבה אורחים שהיה אירוע מעולה, אירוע שמח מאוד עם אווירה משפחתית ושמחה. מני דאג להכל ואנחנו חושבים שמגיע לו כל הקרדיט. אנחנו מפרגנים לכם לכל מי שאנחנו מכירים ובטוחים שנחזור לחגוג איתכם שוב.


 

שם לקוח: עידן פופל
סוג אירוע: מסיבת ברית
תאריך אירוע: 18.3.16
חוות הדעת:

הייתה בריתה מדהימה, האירוע היה מעולה ושמח, הכל עבר חלק. האוכל היה מעולה, כל האורחים אכלו את המנות ואמרו שהיו מנות מדהימות, שהסטייקים היו מצויינים וגם הסלטים של הפתיחה היו ממש טובים. כל השולחנות קיבלו את המנות בזמן, לא הייתה בעיה של הושבה והצוות של המלצרים עשה עבודה טובה מאוד ומקצועית. מני תותח ונתן לנו הרגשה שהכל תחת שליטה ושהוא דואג להכל.


 

שם לקוח: דורית ורועי סיטבון
סוג אירוע: ברית מילה
תאריך אירוע: 17.3.16
חוות הדעת:

האירוע היה אירוע מצוין, האוכל בעיקר. הסלטים שהיו בהתחלה היו מעולים וגם הסטייקים שהבנתי מכולם שהיו מדהימים. קיבלנו הרבה ביקורות חיוביות מהאורחים וזה בהחלט מעיד על זה שהיה אירוע מעולה. מני עזר לנו בכל דבר ותמיד היה נחמד ואדיב. הכל היה מצוין, אין משהו רע לומר.


 

שם לקוח: מורן מועלמי
סוג אירוע: ברית מילה
תאריך אירוע: 16.3.16
חוות הדעת:

הכל היה מעולה, אין דבר רע לומר כי הכל היה באמת אחלה. האוכל היה מעולה, בעיקר הסטייק אנטריקוט שהיה מעולה. גם הסלטים היו טובים אבל אני אישית הכי אהבתי את הסטייקים. השירות היה מקצועי והמלצרים היו מאוד שירותיים וחרוצים, הם עזרו לכל השולחנות ונתנו מענה אדיב לכולם


 

שם לקוח: סימה
סוג אירוע: בר מצווה
תאריך אירוע: 16.3.16
חוות הדעת:

האירוע היה אירוע מעולה, כולם מאוד אהבו את המקום, את האווירה השמחה והנעימה וכמובן שאת האוכל המעולה. המנות העיקריות, הסטייקים בעיקר היה מנות מדהימות שכולם מאוד פירגנו עליהן. אנחנו מאוד שמחים שחגגנו אצלכם כי זכינו לקבל אירוע מעולה והאורחים שלנו מאוד מפרגנים. מני היה מאוד מקצועי ושירותי, הוא עזר בכל מה שצריך ועשה הכל באהבה. אנחנו ממליצים עליכם לכל מי שאנחנו מכירים.


 

שם לקוח: חנן ודנה
סוג אירוע: פדיון הבן
תאריך אירוע: 14.3.16
חוות הדעת:

את האמת שהכל היה ממש טוב, אני לא זוכרת שהיה משהו יוצא דופן, קיבלנו המון פידבקים חיוביים מהאורחים, בעיקר על האוכל. יצא לנו לטעום מהאוכל כשלקחנו כמה מנות הביתה והיה מצוין. כלל הצוות של האולם, בעיקר מני, היה צוות מאוד מקצועי ואדיב. היה לנו מעולה ואנחנו בטוחים שנחזור שנית ושנמשיך להמליץ עליכם לכל מי שאנחנו מכירים.


 

שם לקוח: מיטל וישי עמר
סוג אירוע: פדיון הבן
תאריך אירוע: 13.3.16
חוות הדעת:

אירוע ממש טוב, אין לנו מה להוסיף מלבד תודה על הכל. לא היו בעיות, הכל עבר חלק. האוכל היה מעולה והבנתי מהאורחים שכל המנות, אפילו הקינוחים, היו מדהימים. השירות שהאורחים קיבלו מהמלצרים ומכלל הצוות היה מעולה, כולם היו מרוצים מאוד ושמחים באירוע. מני היה איתנו ועזר לנו בהכל לאורך כל הדרך, גם לפני האירוע וגם אחרי


 

שם לקוח: גלעד חן מוניות
סוג אירוע: בת מצווה
תאריך אירוע: 10.3.16
חוות הדעת:

אירוע מצוין, מקום מדהים ומקצועי, מני ללא ספק עשה את האירוע יוצא מן הכלל. השירות שקיבלנו מכל הצוות ואפילו מהמלצרים היה שירות מאוד מקצועי ואדיב. האורחים מאוד אהבו את האוכל ומפרגנים עד היום על האולם. האוכל היה מעולה, הקינוחים היו ממש טובים וברמה גבוהה. העיצוב של האולם והאווירה באירוע הייתה מאוד שמחה ונעימה.


 

שם לקוח: קארין ואוראל עזר
סוג אירוע: ברית מילה
תאריך אירוע: 10.3.16
חוות הדעת:

היה אירוע ממש מעולה, אפילו יותר מידי טוב כמו שאומרים, הכל תקתק כמו שעון, האורחים היו מאוד מרוצים וכמובן שגם אנחנו. לא היינו צריכים להתעסק בכלום באותו היום, רק לבוא ולהנות עם המשפחה שלנו. מני היה מדהים, עזר בהכל וגרם לאירוע להיות בדיוק כמו שרצינו. האורחים מאוד מפרגנים על האוכל שהיה באירוע. גם השירות שקיבלנו מהמלצרים ומכלל הצוות היה שירות יוצא מן הכלל


 

שם לקוח: אלכס פינסקר
סוג אירוע: ברית מילה
תאריך אירוע: 9.3.16
חוות הדעת:

האירוע היה אחלה, הכל היה ממש טוב, כולל האוכל והשירות המעולה שגם אנחנו וגם האורחים קיבלו. מני היה ממש נחמד, תמיד עזר והפגין רצון לעזור כשצריך. המלצרים, לפי מה שראיתי, היו עבדו בצורה מאוד מקצועית ובנוסף, לא שמעתי על בעיות שהיו. אנחנו עד היום מקבלים פידבקים חיוביים מהאורחים על האולם, על השירות והאוכל המעולה שהיה בו.


 

שם לקוח: מיקי אח של גבי שוקר
סוג אירוע: חתונה
תאריך אירוע: 9.3.16
חוות הדעת:

היה מעולה, מני ארגן לי אירוע מדהים ויוצא מן הכלל. אני מאוד מעריך אותו על זה. האוכל היה מעולה, אין מנה ספציפית שהכי אהבתי כי באמת הכל היה מעולה וברמה גבוהה. אני מאוד מרוצה מהאירוע ומאוד שמח שחגגנו אצלכם.


 

שם לקוח: לילוש יוסי
סוג אירוע: חינה
תאריך אירוע: 8.3.16
חוות הדעת:

הכל היה פשוט נפלא, אין לי דבר אחד רע לומר, להפך, רק לשבח, בעיקר את מני שהיה מדהים. היה אירוע מאוד יפה ומרגש וכולם מאוד נהנו ושמחו, קיבלנו פידבקים חיוביים מכל האורחים, בעיקר על האוכל שהיה מצוין. כלל הצוות שהיה באירוע עבר בצורה טובה מאוד, המלצרים היו מאוד מקצועיים ונחמדים לכלל האורחים


 

שם לקוח: ניר ויוליה כהן
סוג אירוע: מסיבת ברית
תאריך אירוע: 7.3.16
חוות הדעת:

זו לא הפעם הראשונה שאנחנו עושים אצלכם אירוע ואין ספק שתמיד כייף לחזור אליכם. האוכל כמו תמיד היה מעולה, הוא מוגש טרי וחם והאורחים מאוד התלהבו. שמענו ביקורות רבות חיוביות מצד האורחים, גם על האוכל, גם על השירות וגם על העיצוב והאווירה הנעימה במקום. מני תותח, תמיד עוזר ועושה הכל בצורה מאוד אדיבה ונעימה.


 

שם לקוח: סהר לארי
סוג אירוע: ברית מילה
תאריך אירוע: 4.3.16
חוות הדעת:

עשינו ברית מילה והיה אירוע מעולה, הכל היה ממש נפלא, לא היינו צריכים לדאוג לכלום, הכל עבד בדיוק כמו שצריך. האורחים מאוד אהבו את המקום ופירגנו לנו הרבה על הבחירה הטובה. שמעתי מהאורחים שהאוכל היה מעולה, שהמנות העיקריות היו טובות, בעיקר המנה של הסטייק שהייתה מצויינת. לא היו בעיות, כל השולחנות קיבלו את כל המנות בזמן, הכל עבר חלק ואפילו יותר טוב.


 

שם לקוח: אפרת שוקי
סוג אירוע: בת מצווה
תאריך אירוע: 3.3.16
חוות הדעת:

אמרתי גם למני בסוף האירוע, שללא ספק אין לי כלל תלונות. האירוע היה מעולה, הכל עבד כמו שצריך, המלצרים היו מאוד שירותיים וחרוצים, המנות כולן יצאו בזמן והאורחים היו מאוד מרוצים. לא שמעתי תלונות מאף אורח. קיבלתי מנות אוכל הביתה והאוכל באמת מצוין, ברמה מאוד גבוהה ואני מאוד שמח שזה מה שהאורחים שלי אכלו. אני שמח שעשינו אצלכם את האירוע ובטוח שנחזור לחגוג איתכם אירועים נוספים.


 

שם לקוח: שני וערן
סוג אירוע: שונות
תאריך אירוע: 2.3.16
חוות הדעת:

אין לנו דברים רעים לומר, רק לשבח את האירוע המעולה שהיה. באמת שהכל היה מצוין, הכל היה בדיוק כמו שרצינו, האורחים מאוד נהנו, אהבו את האוכל והבנתי מכולם שבאמת היו מנות מאוד איכותיות. גם הצוות של המלצרים היה מעולה, דאגו לכל השולחנות ולא הייתה ולו בעיה אחת. אז באמת תודה רבה לכם על אירוע נפלא, ניפגש באירועים נוספים


 

שם לקוח: שגיא ועדי
סוג אירוע: שונות
תאריך אירוע: 1.3.16
חוות הדעת:

אחלה אירוע, הכל היה ממש טוב, מאוד נהנינו וגם האורחים שפירגנו לנו המון, בעיקר על האוכל הטוב שהם קיבלו. המנות היה מעולות, כל המנות יצאו בזמן, הסטייקים הגיעו חמים וטריים והיו מעולים. מני היה מדהים, תמיד עזר וענה בחיוב. גם שאר הצוות, מלצרים, היה צוות מאוד מקצועי. אנחנו ממליצים לכל החברים שלנו עליכם